استراتژی برخورد با بدحجابی !

در راستای همسو شدن با اهداف طرح اخیر ، موسوم به طرح مقابله با بــدحجابی (با تشدید بخون ! ) بر آن شدیم تا از درج هر گونه جملات حاوی کلمات برجسته و پُررنگ در متون ادبی و سایر مقالات و نوشته های اجتماعی ، پزشکی ، فرهنگی و ... خودداری کرده و بعضا ً به ویرایش و تصحیح متون ادبی گذشته نیز بپردازیم که با غفلت و وقاحت هر چه تمام تر از ذکر و بیان اینگونه کلمات محرک ابایی نداشته و موجبات فحشا و فساد را در جامعه ی کنونی سبب شده اند .. ( به قول حاج شادمهر عقیلی : سبب منم که میشکنم .. )

لذا به عنوان اولین قدم اقدام به حذف پاره ای از لغات و مفاهیم نموده و طی یک عملیات ضربتی جایگزینی مناسب و در شان ارزشهای دینی مینی را به سمع و نظر دوستان گرامی میرسانیم .. لازم به ذکر است جلسات تصمیم گیری در پشت درهای بسته صورت گرفته است و برنامه های خود را به شرح زیر اعلام میدارد :

1 . زین پس به زبان آوردن و نگارش هر یک از کلمات زیر در محافل عمومی و خصوصی جریمه ی نقدی داشته و شخص خاطی به ازای بیان هر کدام ملزم به پرداخت مبلغ 100000 تومان وجه نقد و همچنین تحمل صد ضربه شلاق می باشد .

کلمات محذوف :

زن ، زیبایی ، آرایش ، ابرو ، آستین کوتاه ، موچین ، صندل ، آراسته ، خوشتیپ ، یقه ی تمیز ، کلیپس ، زلف ، قوزک پا ، شونه ، ژیلت برای آقایان و بند برای بانوان ، عطر ، ادکلن ، ماشین لباسشویی ، ماشین ریش تراش ، حمام ، شلوار جین ، کافی شاپ... ( و چند چیز دیگر که بیانش حالمان را یکجوری میکند )

لغات پیشنهادی :

اون ، آستین بلند ، کثیف ، بوی عرق ، گلاب ، پیرهن چروک ، چادر عربی ، چادر ملی ، چادر ، بازم چادر ، هی چادر ، سیبیل برای بانوان ، یقه چرک برای آقایان ، ریش ، شلوار گشاد ، پیچه ، چفیه ، اندکی آب کُر ، گیوه ، نعلین ، پوتین ، جوراب ضخیم ، انگشتر عقیق ( به ازای هر دست 5 عدد ، جایزه ی ویژه دارد ) ، مسجد ، مسجد محله ، پایگاه بسیج و مهدیه ی تهران !

2 . باشگاههای بدنسازی ملزم به از بین بردن تمام قسمتهای برآمده ی مشتریان خود می باشند در غیر اینصورت پروانه ی کاری آنان لغو شده و به 6 سال حبس تعزیری محکوم می شوند

3 . پزشکان نیز با هر تخصص و گرایش پزشکی ملزم به تجویز جراحی فوری برای برداشتن قسمتی از مغز مراجعه کنندگان خود که وظیفه ی آگاهی ، تفکر و تجزیه و تحلیل را داراست می باشند ، باشد که این اقدام در سطح کشور و به صورت گسترده اعمال شود

4 . از آنجا که آب ریخته شده را نمیشود جمع کرد و پیرو اینکه جلوی ضرر را هر موقع بگیری منفعت است لذا از سال آینده مبحث "دستگاه چیز" مربوط به انسان و حیوان از تمام کتب درسی زیست شناسی در کلیه مقاطع تحصیلی و دانشگاهی حذف و بجای آن بحث شیرین "دستگاه قضایی " در کتب فوق الذکر گنجانده می شود

5 . نکته ی پنجم و آخرین نکته : از آنجا که ما محدودیت را عامل مناسب و آگاهی را عامل نامناسب در جلوگیری از فحشا و فساد میدانیم و اصرار بر عدالت محوری داریم لذا پوشش ملی برای خواهران و برادران گرامی به صورت زیر تعیین گردید :

  

hejab.GIF


وسایل مورد نیاز  :
پارچه ی پرده ای ضخیم و مشکی   1 توپ ،
حلقه ی فلزی متوسط  به عرض شانه  1 عدد ( ترجیحا ًً از همانهایی که در آباژور بکار می رود )
حلقه ی فلزی بزرگ ، 2 سایز بیشتر از عرض شانه آنهم 1 عدد
سوزن نخ مشکی و سنجاق قفلی به میزان لازم

طریقه ی دوخت : ابتدا حلقه ی فلزی کوچکتر را درون حلقه ی فلزی بزرگتر قرار داده و از آهنگری محلتان تقاضا کنید که این دو را بهم جوش بدهد ، حتما ً سفارش کنید که برای لباس جدیدتان میخواهید که ظریف کار کند ،  اگر دیدید بهت زده به شما و حلقه ها نگاه می کند اصلا ً جدی نگیرید چون هدف شما والاتر از این حرفهاست ، سپس در منزل به اندازه ی قامت خودتان و بلکه کمی هم بیشتر پارچه ضخیم مشکی تان را طبق الگوی بالا برش داده و پس از یک دوخت سرتاسری مطابق نمونه تمام درزهای احتمالی را هم پس دوزی کنید . حال که همه چیز مهیاست ابتدای حلقه ی آماده شده را از سرتان رد کرده و روی شانه هایتان قرار دهید و بعد لباس دوخته شده را تنتان کنید ! .. مبارک باشد ، شما در این لحظه یک شهروند نمونه هستید !

و ...


پ.ن : بهراسید از آمرین به معروف و ناهیان از منکر که در خفا زنا می کنند و در ظاهر ریا !
پ.ن 2 : بخوانید : فرافکنی! این بار از نوع برخورد با بدحجابی

پ.ن 3 :بهتون پیشنهاد میکنم وبلاگ جی بیس رو بخونید ، اما پیشنهاد اینکه پی نوشت این مطلب رو حتما ً ببینید ، نمی دونم کار درستی هست یا نه ، من رو که شدیدا ً بهم ریخت .. 


 

/ 41 نظر / 58 بازدید
نمایش نظرات قبلی
روبان قرمزی

سلام عزيزم اين نوازنده ويولن کيه ؟ خانمی تا یه طرح بحث برانگيز ديگه نياد از اپ خبری نيست!؟ خوش باشی

horizon

ممنون روبان قرمزی عزيزم نوازنده ی ويولن : فريد فرجاد چه آپدیتی میتونم داشته باشم وقتی اینروزهای جامعه ی من تکرار پُستی ست که پی نوشتش همچنان به روزه ! اما اميدوارم به زودی بتونم با يه پست لطيف به روز باشم

مرمر

به جرم تشويش اذهان عمومی نگيرنت:دی

حمید

با دیدن اون مرده که چادر سرشه، یاد دار و دسته ی داروغه توی رابین هود افتادم

Nathaniel

خيلي بي عدالتي ه كه به برادرات بال پرواز اعطا نموديد...حتي تو تفكر به اين نابي هم بالهاي خانمها را چيديد ؟

داريوش

ببين برای من ۲ توپ پارچه لازمه

saiNt

مينا جان با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت شما دوست عزيز و گرامی و همصحبت قديم ديروز دوست و امسال کجائی ؟؟؟ واسه نوشتن هيچ بهونه ای نمی خواد ... از ديد جورناليستی بيای بيرون همه ش می نويسی باز مثل قديما ها ... ما را از نوشته گانت بی بهره مگذار ...